Royal Duş A.Ş  / Üretici Firma – Jakuzi 

Royal Duş A.Ş 2003 yılında kurulan ve üretimini yaptığı RoyalDuş ® markalı Jakuzi, Küvet ve Duş kabinlerinde “Kalite, hizmet ve Güven” hedefini sürdüren, bayi ağı ile sektörde hızlı büyüyen firmalarından biri olmuştur.
Standart işler dışında ayrıca, özellik arz eden projeler ve farklı mimari çözümler için Royal Duş‘un tercih edilmesi, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizdeki en önemli kaynağını oluşturmaktadır.
Firmamız Royal Duş A.Ş. Jakuzi ve Küvetler de müşterilerine renk seçenekleri de sunmaktadır. Kırmızı, Siyah ve Beyaz renklerin dışında da proje bazlı diğer renklerinde üretimini yapmaktadır. Bahçe Jakuzileri, Açık Hava Jakuzileri, Teras Jakuzileri ve Gömme Jakuziler en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Ürünlerimiz TSE ve CE sertifikalarına sahip üst kalite hammadde kullanılarak üretim yapılmaktadır.
RoyalDuş farklılığındaki bir diğer belirleyici unsur tüketici taleplerine olan yaklaşım ve satış sonrası hizmet olup, sipariş ve ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen tüm süreç ve servis taleplerinin, titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilerek, kısa bir sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılmaya çalışılmasıdır.
Hedeflerimiz, Türkiye pazarında olduğu gibi Avrupa, İngiltere, Ortadoğu ve gelişen Afrika pazarında ihracatımızı geliştirmeyi amaçlıyoruz.